
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | COMBICON MKDSN |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 2 |
| Pitch: | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 20 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-30 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 1985946 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLOCK 12POS 45DEG 5MM PCB
TERM BLOCK 11POS 45DEG 7.5MM PCB
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
TERM BLK 2P SIDE ENT 5.08MM PCB