
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Omnimate LSF-SMT |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 7 |
| Pitch: | 0.150" (3.81mm) |
| Mating Orientation: | Vertical with Board |
| Current: | 12 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 16-24 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screwless - Push Button Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 175 | ||
| 350 | ||
| 525 | ||
| 875 | ||
| 1225 | ||
| 1750 | ||
| 4375 |
Current price of 1875370000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 16P SIDE ENT 5.08MM PCB
PCB TERM 508MMPS 35 DEG 18P 15A
TERM BLOCK 4POS 45DEG 5MM PCB
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
ERC-55-500 102 .1% T-9 EK E3
TERM BLK 7POS TOP ENT 3.81MM PCB