
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | NA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 7 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Mating Orientation: | Vertical with Board |
| Current: | 3 A |
| Voltage: | 150 V |
| Wire Gauge: | 20-28 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screwless - Push Button Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Gray |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2400 |
Current price of NA0750810000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PCB TERMINAL
TERM BLK 23POS TOP ENTRY 5MM PCB
TERM BLOCK 7POS 55DEG 5MM PCB
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV
DC DC CONVERTER 85V 100W
CONN HEADER VERT 40POS 1.27MM
TERM BLK 7POS TOP ENT 2.54MM PCB