
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 23 |
| Pitch: | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation: | Vertical with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-22 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 12539.1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 23POS TOP ENTRY 5MM PCB
TERM BLOCK 7POS 55DEG 5MM PCB
TERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
PCB TERMINAL
CONN PLUG FMALE 9P SILV SLDR CUP
DC DC CONVERTER 6.5V 75W