
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | COMBICON BC |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 4 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-30 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of 1706640 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 24P SIDE ENT 5.08MM PCB
TERM BLK 19P SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLK 15P TOP ENT 5.08MM PCB
IC SWITCH QUAD SPST 14SOIC
TERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB