
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | COMBICON MKDSFW |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 11 |
| Pitch: | 0.138" (3.50mm) |
| Mating Orientation: | Vertical with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-30 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of 1868212 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
HAR-FLEXICON, 4PIN TERMINAL BLOC
TERM BLK 22POS 45DEG 5.08MM PCB
TERM BLK 7P SIDE ENT 5.08MM PCB
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD
TERM BLK 11POS TOP ENT 3.5MM PCB
INTEGRATED CIRCUITS