
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSTTR |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 24 |
| Pitch: | 0.150" (3.81mm) |
| Mating Orientation: | Vertical with Board |
| Current: | 8 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 16-28 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 9 |
Current price of OSTTR243550 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 18P SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLOCK 3POS 45DEG 3.5MM PCB
PCB TERMINAL
XTAL OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
DC DC CONVERTER 40V 50W
TERM BLK 24P TOP ENT 3.81MM PCB
CIR 6C 1#0M 3#0 2#12 SKT PLUG