
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | NA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 3 |
| Pitch: | 0.098" (2.50mm) |
| Mating Orientation: | Vertical with Board |
| Current: | 3 A |
| Voltage: | 150 V |
| Wire Gauge: | 20-28 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screwless - Push Button Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Gray |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2550 |
Current price of NA03B0800000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 15POS 45DEG 5.08MM PCB
TERM BLK 6P SIDE ENT 5.08MM PCB
PCB TERMINAL
FIXED IND 8.5NH 1.5A 69 MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
TERM BLK 3P TOP ENTRY 2.5MM PCB
TERMINATOR RG316 - SINGLE LEG RO