
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSTTG |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 6 |
| Pitch: | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation: | Angled |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-24 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Blue |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 54 |
Current price of OSTTG065160B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 13P SIDE ENT 5.08MM PCB
PCB TERM 5MMPIN 8PVERT10A300V GR
TERM BLK 8P SIDE ENT 3.81MM PCB
PICO-LOCK 2.0 W/B HEADER ASSY ET
AC/DC CONVERTER 15V 5W
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS
TERM BLOCK 6POS 5.08MM PCB