
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Ti |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 17 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 12-22 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2040 |
Current price of TI17015A0000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLOCK 5POS 66DEG 5MM PCB
TERM BLK 10P TOP ENT 5.08MM PCB
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
BRACKET FOR E2(I)-15 WITH .82W
CAP FILM 0.39UF 5% 630VDC RADIAL
TERM BLK 17P SIDE ENTRY 5MM PCB
DC DC CONVERTER 62V 15W