
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VQ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 19 |
| Pitch: | 0.150" (3.81mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 10 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 16-30 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1950 |
Current price of VQ1931500000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 14P SIDE ENTRY 5MM PCB
TERM BLK 21P SIDE ENT 3.81MM PCB
PCB TERMINAL
XTAL OSC XO 39.8000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 250.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
TERM BLK 19P SIDE ENT 3.81MM PCB