
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Eurostyle 39357 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 24 |
| Pitch: | 0.138" (3.50mm) |
| Mating Orientation: | Horizontal with Board |
| Current: | 12 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 16-28 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw - Rising Cage Clamp |
| Features: | - |
| Color: | Black |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 0393570024 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 12P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
PCB TERMINAL
DC DC CONVERTER 85V 50W
TERM BLK 24P SIDE ENT 3.5MM PCB
M50X1.5 MARINE CORD GR STYLE 2
FUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS