
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Omnimate LMZFL |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 3 |
| Pitch: | 0.197" (5.00mm) |
| Mating Orientation: | 45° (135°) Angle with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-26 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Features: | Interlocking (Side), Lever Actuated |
| Color: | Green |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of 1811740000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
PCB TERMINAL
TERM BLK 24P SIDE ENT 3.5MM PCB
TERM BLK 23P SIDE ENT 5.08MM PCB
XTAL OSC XO 38.8800MHZ LVCMOS
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
TVS DIODE 29V 52V DO214AB
TERM BLOCK 3POS 45DEG 5MM PCB