
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Number of Levels: | 1 |
| Positions Per Level: | 10 |
| Pitch: | 0.200" (5.08mm) |
| Mating Orientation: | Vertical with Board |
| Current: | 15 A |
| Voltage: | 300 V |
| Wire Gauge: | 14-22 AWG |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Wire Termination: | Screw |
| Features: | Interlocking (Side) |
| Color: | Gray |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 10464.4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TERM BLK 3P SIDE ENT 5.08MM PCB
TERM BLK 3P SIDE ENT 7.62MM PCB
TERM BLK 8P TOP ENTRY 3.5MM PCB
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVDS SMD
FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
PCB TERMINAL
ST PIPE MRKR, UTILITY WATER, YL,