A-TB762-VJ23V
Description
TERM BLK 23P TOP ENT 7.62MM PCB
DataSheet
A-TB762-VJ23V PDF
Number of Levels:1
Positions Per Level:23
Pitch:0.300" (7.62mm)
Mating Orientation:Vertical with Board
Current:20 A
Voltage:300 V