SXT22410BB16-38.400MT
Description
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
DataSheet
SXT22410BB16-38.400MT PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:38.4 MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 60°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.026" (0.65mm)