
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 17pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT22417CC16-25.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
2.0X1.6 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
CRYSTAL 36.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 54.0000MHZ 18PF SMD
FIXED IND 10UH 11A 7.9 MOHM SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 17PF SMD
DC DC CONVERTER 72V 50W
FAN BLOWER 183X70MM 115VAC WIRE