
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT114 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT11410FA16-25.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
DC DC CONVERTER 5V 20W
CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
CONN ADAPT JACK-JACK N