
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT22410DB48-24.576MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
2.0X1.6 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVCMOS
CONN PLUG FMALE 8P GOLD SLDR CUP
DC DC CONVERTER 28V 150W