
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FA-128 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 32 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of FA-128 32.0000ME20V-W is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVDS
CONN HEADER VERT 70POS 1.27MM
CONN HEADER VERT 60POS 1.27MM