
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 7A |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 |
Current price of 7A-12.000MAHE-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 5.1850MHZ 32PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
DC DC CONVERTER 12V 200W
DC DC CONVERTER 52V 50W
QUAD ROW SMT TERMINAL