
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AS |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 4 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 15pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | HC-49/US |
| Size / Dimension: | 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.145" (3.68mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of AS-4.000MAHH-B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 15.3600MHZ 20PF TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 50.0000MHZ 6PF SMD
FIXED IND 820NH 70MA 1.4 OHM SMD
CRYSTAL 4.0000MHZ 15PF TH
MEMS OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
CBL CLIP CONDUIT-CONDUIT MET