
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM11W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 33 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 4pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM11W-33.0000MHZ-4-J1Z-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 36.0000MHZ 22PF SMD
RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC
CRYSTAL 33.0000MHZ 4PF SMD
DC DC CONVERTER 5.2V 25W
PROBE SECON. PRT 100 OHM (1/4 X