
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CX3225GA, Kyocera |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 26 MHz |
| Frequency Stability: | ±150ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.037" (0.95mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of CX3225GA26000D0PTVCC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.1200MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 24.9231MHZ 7PF SMD
FIXED IND 1UH 1.58A 81 MOHM SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCMOS SMD
10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE