
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM10W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 30.32 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM10W-30.3200MHZ-8-D1X-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
CRYSTAL 45.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 30.3200MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
CONN PLUG HSNG FMALE 5POS INLINE
TERM BLK 13P SIDE ENT 5.08MM PCB