
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 416 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 27.12 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 120 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 416F271XXADR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 19PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD
3POS., MCON 1.2 LL CONNECTOR, SE
CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
CONN RCPT MALE 4POS GOLD SOLDER