
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 7M |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12.288 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 7M-12.288MAHK-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF SMD
TOOL POSITIONER FOR CRIMP SKT
DC DC CONVERTER 28V 75W
FIXED IND 82NH 100MA 1.25 OHM