
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM12W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 38.88 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 4pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.016" (0.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM12W-38.8800MHZ-4-D1X-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 25.000625MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
VARISTOR 33V 200A 1206
CRYSTAL 38.8800MHZ 4PF SMD
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM