
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 27 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT22410FE17-27.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 26.0410MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 13PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVDS SMD
DIODE ZENER 15V 1W DO204AL