
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM8W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 26.041 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM8W-26.0410MHZ-8-B2U-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 40.0000MHZ 13PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 26.0410MHZ 8PF SMD
DC DC CONVERTER 3.3V 150W
DC DC CONVERTER 12V 1W
FIXED IND 250UH 960MA 360 MOHM