
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM10W |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 |
Current price of ABM10W-24.5760MHZ-8-B1U-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 25.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 19PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
XTAL OSC XO 159.3750MHZ HCSL
DC DC CONVERTER 5.8V 100W