
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT214 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 17pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 120 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT21417CC38-24.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 31.2500MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 17PF SMD
IC ADC 16BIT SAR 16SSOP
DC DC CONVERTER 15V 10W
TERM BLOCK HDR 13POS VERT 5.08MM