
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C3E |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C3E-25.000-8-3030-X-CT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 32.0000MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 85V 75W
PDU VERT C13 C19 MONITORED INPUT