
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM13W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 32 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±7ppm |
| Load Capacitance: | 7pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of ABM13W-32.0000MHZ-7-BH7Z-T5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 7PF SMD
FAN 115AC 254X254X89MM IP68 TERM
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 24V 75W