
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM10W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.305 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM10W-24.3050MHZ-8-D1X-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 33.3330MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 40.6100MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 24.3050MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
OPTOISO 5.3KV 2CH TRANS 8SMD
CONN JACK 1PORT 2.5G BASE-T PCB