
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM13W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 40 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 7pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of ABM13W-40.0000MHZ-7-B1U-T5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 19PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
TVS DIODE 43.6V 70.1V 1.5KE
CRYSTAL 40.0000MHZ 7PF SMD
SENSOR PRESSURE DIFF 2" H2O 8DIP
DC DC CONVERTER 48V 154W