
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C5S |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 18.432 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C5S-18.432-12-3030-X-CT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 52.0000MHZ 5PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 18.4320MHZ 12PF SMD
XTAL OSC TCXO 24.5535MHZ
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
DM2200 433.92 MHZ DEVELOPMENT KI