
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM11W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 33.3333 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 7pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM11W-33.3333MHZ-7-K1Z-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 17PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 31.2500MHZ 18PF SMD
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
CRYSTAL 33.3333MHZ 7PF SMD
CONN RCPT STR 50 OHM SOLDER
RJ45 1X4,180,8P8C,TAB UP,WITH LE