
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT114 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT11412DC07-24.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 15V 400W