
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CX2016DB, Kyocera |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 30 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of CX2016DB30000H0FLJC1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 17PF SMD
CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 24PF SMD
CAP CER 2200PF 250V C0G AXIAL
CAP CER 1000PF 25V X7R 0402
CAP CER 1800PF 250V C0G AXIAL
CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD