
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM13W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 60 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 5pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of ABM13W-60.0000MHZ-5-N2Z-T5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 25.0000MHZ 24PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL SURFACE MOUNT
CRYSTAL 60.0000MHZ 5PF SMD
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
NYLON LOCK BLUE 38MM PL SHKL KD
CONN INLINE PLUG