C3E-14.7456-10-1015-X-R
Description
CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
DataSheet
C3E-14.7456-10-1015-X-R PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:14.7456 MHz
Frequency Stability:±15ppm
Frequency Tolerance:±10ppm
Load Capacitance:10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.030" (0.75mm)