
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT114 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 26 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 9pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT1149CA48-26.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 42.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV
TERM BLOCK 1POS SIDE ENTRY PCB
RF SHIELD 1" X 3.5" SMD T/H