
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HC49 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 6.144 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 30pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | HC-49/U |
| Size / Dimension: | 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.530" (13.46mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of LFXTAL003134BULK is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 19.2000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 6.1440MHZ 30PF TH
DIODE ZENER 82V 1W SUB SMA
XTAL OSC VCXO 322.265625MHZ LVPE
DIODE ZENER 0.5W