
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM13W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 32 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±7ppm |
| Load Capacitance: | 5pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of ABM13W-32.0000MHZ-5-BH7G-T5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 14.7456MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
RES ARRAY 15 RES 680 OHM 16SOIC
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
CRYSTAL 32.0000MHZ 5PF SMD
ROTARY ENCODER OPTICAL 20PPR