
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM3C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 14.7456 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of ABM3C-14.7456MHZ-B-4-Y-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 33.3333MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 13PF SMD
FIXED IND 33UH 1.05A 550 MOHM TH
CRYSTAL 27.1200MHZ 13PF SMD
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
CONN JACK 1PORT 5G BASE-T PCB