
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT214 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 120 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT2148EA27-24.576MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 16.0132MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
FIXED IND 56UH 410MA 1.15 OHM TH