
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FL |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 30pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.78mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of FL1200113Z is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 30PF SMD
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
GEARMOTOR 110 RPM 12V
PWR DISTRIB BLOCK 3POS 380A 600V