
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 9HT7 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 32.768 kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 12.5pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 65 kOhms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, Flat Leads |
| Size / Dimension: | 0.264" L x 0.055" W (6.70mm x 1.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 |
Current price of 9HT7-32.768KDZF-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 4.0000MHZ 18PF TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
XTAL OSC VCXO 120.0000MHZ LVDS
SR BTS CB FT 12 ASY
CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP