
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CX2520DB, Kyocera |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of CX2520DB24576D0FLJC1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 35.4160MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
SWITCH ROCKER SPDT 8A 125V
CONN RCPT BLADE PWR 4POS EDGE MT